יום הורים הבלוגיה

לארגן ימי הורים זה לא דבר פשוט בכלל, כל כך הרבה לוגיסטיקה, אין סוף גורמים שצריך להתחשב בהם, ושלל אתגרים שכל מורה מכיר, אבל זה ממש לא חייב להיות ככה, לכן פתחנו עבורכם את "הבלוגיה של יום הורים", מקום בו נשתף מידע שנאגר אצלנו ובתי הספר שעובדים איתנו, לגבי ניהול יום הורים מוצלח.

איזה כתבות יש בבלוג יום הורים?

בבלוג שלנו תמצאו שלל טיפים לניהול איספות הורים, ותראו כיצד מערכת יום הורים, יודעת לשדרג את יום ההורים של בית הספר, למועד בו הכל מתנהל אוטמטית, ההורים מזמינים בכוחות עצמם, התזכורות נשלחות לבד, ללא צורך בפיקוח של גורמי בית הספר, וההורה אף יכול לעקוב אחר יום ההורים בלייב בקישור אונליין מיוחד שבינינו עבורו.

יש לכם טיפים לניהול אסיפות הורים, מוזמנים ליצור איתנו קשר ונדאג לשתף גם את הטיפים שלכם.


 • חמישה טיפים לניהול אסיפת הורים מוצלחת

  כל מורה, מנהלת וגננת יודעת לספר שקשר טוב עם ההורים הוא תנאי בסיסי להצלחת התלמידים בלימודיהם להתנהלות תקינה ורגועה של המערכת כולה. מסיבה זו, בתי ספר וגנים משקיעים מאמצים ניכרים בתחזוקה שוטפת של הקשר עם הורי התלמידים.

  ריכזנו עבורכם 5 טיפים לניהול אסיפת הורים מוצלחת:

 • כל השאלות והתשובות על מערכת יום הורים

  התהליך מאוד פשוט, האחראי מטעם בית הספר נרשם בתהליך פשוט ומהיר.
  לאחר ההרשמה הנציג מקבל גישה לחשבון, השלב הבא הוא העלאת קובץ המורים למערכת שכולל את כתובות המייל שלהם, תיאור התפקיד שלהם. המערכת תייצר לכל מורה בבית הספר משתמש אישי בעל גישה ללוח הזמנים האישי שלו. רכז התקשוב (או המורה) מגדיר את ימי המועדים בהם תתקיים אסיפת ההורים.

 • צריכים לארגן אסיפת הורים? הכירו את יום הורים דרך קלה ופשוטה לניהול אסיפות הורים

  ניהול אסיפת הורים הוא לא דבר של מה בכך, מדובר באתגר לוגיסטי שמערב עשרות מורים ומאות הורים שצריך לנהל סימולטנית. הדבר כרוך בהכנות רבות, שעות של ישיבות, טלפונים ומיילים שבעזרתם נוציא את התכנון אל הפועל.
  מהיום אתם לא לבד, מערכת יום הורים תספק לכם את כל הדרוש לניהול אסיפות הורים בקלות ובפשטות

 • למה גם בית הספר שלכם צריך מערכת אוטומטית לניהול ימי הורים?

  כל איש חינוך יודע, ניהול ימי הורים זה לא דבר פשוט, ברוב בתי הספר יושבים שעות ומנסים לתאם בין כל המורים תאריכים הנוחים לכולם, וכל זה עוד לפני שהגענו להורים עצמם שגם להם יום ההורים לא תמיד נוח.
  הכירו את מערכת "יום הורים" מערכת אוטומטית העוזרת לנהל את יום ההורים בדרך קלה החוסכת זמן ו"כאבי ראש" למורים, להורים ובעיקר לבית הספר.