שישים שניות על מערכת יום הורים
האם אתם עדיין מנהלים ימי הורים באופן ידני בעזרת קבצי גוגל? אם כן כדאי שתכירו את מערכת יום הורים הדרך הקלה להורה ולמורה לניהול ימי הורים.

כניסה למערכת צור קשר
הקמת חשבון חדש במערכת יום ההורים על ידי רכז התקשוב
לפתיחת חשבון חדש במערכת יום הורים, הכנסו לגוגל וחפשו את הביטוי יום הורים, בדף התוצאות בחרו ניהול ימי הורים בפשטות ובקלות. בתפריט העליון יש לבחור הרשמה, הרשמה זו היא לחשבון בית ספרי ולא חשבון אישי עבור מורה.
להרשמה לחץ כאן

הגדרה ותפעול חשבון יום הורים על ידי המורה.
בית הספר שלכם פתח חשבון במערכת יום הורים וקיבלתם מייל ברוכים הבאים מהמערכת. במייל שקיבלתם יופיעו פרטי הכניסה שלכם למערכת וכן קישור שיוביל אתכם לאתר יום הורים.

כניסה למערכת

זימון תור במערכת יום הורים – הדרכה להורה
יום ההורים בבית הספר מתקרב ובית הספר שלח לכם קישור לבחירת מועד ליום ההורים, הקישור יכול להגיע במייל או בווטסאפ, ומאפשר להרשם במכשיר הטלפון או במחשב האישי באותה צורה.

הוספת מורי בית הספר לחשבון.
להוספת מורים יש ללחוץ על כפתור מורים בתפריט העליון, בשלב זה נראה ברשימה רק מורה אחד, המורה איתו נרשמו לחשבון, ניתן להוסיף מורים אחד אחד על-ידי לחיצה על כפתור הוספת מורה, אך הדרך המומלצת היא שימוש בקובץ מורים.
כניסה למערכת צור קשר

ניהול מועדים במערכת יום הורים – מדריך לרכזי התקשוב.
לאחר שהוספנו את כל מורי בית הספר אנו צריכים להגדיר את המועדים בהם יערך יום ההורים. המועדים יכולים להיקבע על ידי רכז התקשוב באופן גורף עבור כל מורי בית הספר, או לחילופין להיקבע על ידי כל מורה עבור עצמו.
כניסה למערכת צור קשר

התנהלות ההורה והמורה ביום ההורים
בבוקר יום ההורים המערכת שולחת הודעת מייל למורה עם רשימת כל הפגישות שלו, באותה הודעה ימצא המורה גם קישור לעדכון התקדמות יום ההורים.
כניסה למערכת צור קשר

עיצוב והגדרת אתר הזימון שנשלח להורים
באפשרותך לעצב את אתר הרישום של ההורים, כדי לעשות זאת נלחץ על כפתור ההגדרות בתפריט העליון ואז על כפתור אתר זימון – בתפריט שנפתח נבחר התאמת אתר זימון.
כניסה למערכת צור קשר

צור קשר

כדי לאפשר מענה מיידי לפנייתכם, הכנו עבורכם אזור ובו שאלות ותשובות נפוצות אנא בידקו אזור זה לפני פנייתכם.
אם לא מצאתם תשובה לבעייתכם או שברצונכם לפנות אלינו בנושא אחר, אנא מלאו את הטופס למטה.  קפריסין 10, תל אביב 69400
  03-544-8485
   service@yomhorim.co.il